Mieszkanie wybitnie muzyczne


Jako matka chrzestna projektu mojej koleżanki ze studiów podyplomowych z radością prezentuję jej pracę finalną. Asia, bo tak na imię autorce, zaprojektowała mieszkanie dla swojego przyjaciela-muzyka. Mieszkanie ma dwie kondygnacje. Na parterze znalazła się sień z pokaźną garderobą, mini ubikacja dla gości, salon ze sporą biblioteką i aneks kuchenny. Piętro zajęła sypialnia z miejscem do pracy i kącikiem muzycznym, łazienka i garderoba. 
Rzut parteru
Autor: j.jamsheer
Rzut piętra
Autor: j.jamsheer
Zaproszenie do środka:
Od progu wita nas lustro Starcka, metalowy pieniek i pojemna garderoba, w której zostawić możemy kurtki. Również z sieni wchodzi się do malutkiej ubikacji schowanej pod schodami. 
Sień mieszkania
Autor: j.jamsheer
Rozsiądź się w salonie:
Wygodny kącik z kanapą i wielkim fotelem ozdobiony jest obrazem Marka Okrassy. Wypoczywając możemy koić zmysły widokiem zieleni za oknem.
Kąt wypoczynkowy
Autor: j.jamsheer
Sofa w salonie
Autor: j.jamsheer
Salon melomana i aneks dla kuchcika:
Siedząc na sofie mamy widok na aneks kuchenny i biblioteczkę z książkami i płytami z muzyką. Pod regałem Asia zlokalizowała "kamienne" pufki, by można się wygodnie usadowić podczas wyboru lektury.
Widok na salon
Autor: j.jamsheer
Biblioteczka
Autor: j.jamsheer
Połączony z salonem aneks kuchenny jest rajem dla miłośników pichcenia . Wielka lodówka, podręczne półki, sporo miejsca na przechowywanie i duża przestrzeń robocza zadowoliłyby każdego adepta kucharstwa.
Aneks kuchenny
Autor: j.jamsheer
Po schodach do strefy prywatnej:
Na górze zlokalizowana została przestrzeń roboczo-wypoczynkowa. To tu pan domu ma wielkie łóżko, biurko do pracy i sprzęt muzyczny. W wielkiej szafie na specjalnie wyeksponowanym miejscu godnie prezentuje się kontrabas, a przy wielkim oknie z widokiem na las stanęło pianino elektryczne. Aby już zupełnie nie było wątpliwości kto jest panem w tej krainie, ściany ozdabiają plakaty muzyczne. Na piętrze znajduje się też łazienka i garderoba, dobrze schowane przed ewentualnym wzrokiem gości, którzy mogą zabłądzić na górę.
Piętro mieszkania muzyka
Autor: j.jamsheer
Sypialnia właściciela
Autor: j.jamsheer
Pracownia muzyka
Autor: j.jamsheer

Komentarze

Popularne posty