Łazienki katalogowe

Jakiś czas temu z koleżanką Asią Jamsheer miałyśmy możliwość sprawdzenia swoich sił w projektowaniu wnętrz łazienkowych do katalogu polskiego producenta kabin prysznicowych Radawya. Zadanie polegało na stworzeniu dwóch łazienek do prezentacji nowej linii kabin Arta. Miało być z wyższej półki i trochę inaczej niż dla wcześniejszych kolekcji Radaway. Samo zadanie bardzo ciekawe, bo nie ograniczały nas żadne ramy finansowe ani przestrzenne, wnętrze doginało się do naszych pomysłów.

Według naszych wytycznych powstały takie dwa ujęcia:

Pierwsze inspirowane wnętrzami włoskich marek, osadzone na skraju górskiego szlaku, z pięknym zimowym widokiem za oknem i ciepłym fikuśnym kominkiem z środku. 
Wizualizacja: casusdesign.com

Drugie bardziej industrialne, z dużym stalowym oknem, minimalistyczną umywalką i lustrem, ekstrawagancką baterią prysznicową, z modnymi heksagonalnymi płytkami, ocieplone drewnianymi motywami w postaci lampy, płytek podłogowych i stołka.
Wizualizacja: casusdesign.com

Producent kabin nieco te ujęcia pozmieniał i ostatecznie do firmówek trafiły trochę zmienione wnętrza, jednak typowo minimalistyczne, jak we wcześniejszych edycjach katalogów producenta.

Komentarze

Popularne posty