Meble w skarpetkach :)

Od jakiegoś czasu przyglądam się nowej kolekcji mebli Vox - 4 You i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Marka, która zawsze mi się kojarzyła z kolekcjami nieco przekombinowanymi i klasycznymi wypuściła coś świeżego i nowoczesnego, a zarazem zabawnego i swojskiego.
Kolekcja 4 You by Vox
Zdjęcie: meble.vox.pl
Mimo tego, że kolekcja opatrzona jest mianem nowości, już trochę można było na nią popatrzeć - chociażby w centrum Poznania przed Concordia Design podczas festiwalu Transatlantyk, gdzie na łóżkach stanowiących główny element kolekcji można było oglądać projekcje filmów (świetny sposób na promocję swoją drogą).
Łóżka Vox na Transatlantyku
Zdjęcie: epoznan.pl

Wspomniane łóżko promowane jest jako idealny mebel do kawalerek - wielofunkcyjne z dużą ilością modułów do rozbudowy - nawet z możliwością dołączenia łóżeczka dziecięcego.
Sypialnia - 4 You by Vox
Zdjęcie: meble.vox.pl
Sypialnia - 4 You by Vox
Zdjęcie: meble.vox.pl
Pomysł faktycznie świetny jeśli chodzi o zagospodarowanie małej przestrzeni, ale pojawia się pewien mankament, gdy dochodzimy do ceny, ponieważ podstawowa część modułu łóżka, bez materaca, półek, drabinek, "doczepek i zaczepek" kosztuje ponad 2tys., co biorąc pod uwagę fakt, że na mieszkanie w kawalerce decydują się głównie ludzie, którzy nie mogą sobie pozwolić na coś większego, jest ceną ekstrawagancką.
Czyli duży plus dla Vox'a za pomysłowość i design i odświeżanie polskiego meblarstwa (bo to nie pierwszy wybieg tej firmy z kierunku świeżości), ale niestety minus za cenę kolekcji nastawionej przynajmniej w teorii raczej na młodych użytkowników.
Sypialnia - 4 You by Vox
Zdjęcie: meble.vox.pl
Mnie natomiast ponownie urzekła ta kolekcja, jak zobaczyłam skarpetki na nogi dla stołów - przeurocze :) Tak więc zdjęć jeszcze kilka:
Skarpetkowy stół - 4 You by Vox
Zdjęcie: meble.vox.pl
Stół 4 You by Vox
Zdjęcie: meble.vox.pl
Jadalnia 4 You by Vox
Zdjęcie: meble.vox.pl

Komentarze

Popularne posty